Дніпровські студенти — в фіналі престижної олімпіади

Команда студентів факультету міжнародної економіки Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара взяла участь в українському фіналі міжнародного конкурсу CFA Institute Research Challenge (CFA IRC), що відбувся у столиці.

Команду ДНУ представляли Григорій Калюжний (гр. ВЕ-14-1), Олександра Аджамалова (гр. ВЕ-14-1), Микола Діденко (гр. ВЗ-14-1) та Олена Балаш (гр. ВА-17-1м).

Учасники продемонстрували ґрунтовні знання у сфері фінансового аналізу, сучасні навички з формування звіту та презентації роботи, власну думку щодо подальшої зміни ціни акції розглянутої компанії, креативний підхід до командної роботи, надвисокий рівень володіння англійською мовою.

Із 70 заявок на участь у конкурсі було відібрано лише 16 команд з усіх міст України. Рішення щодо участі команд у фіналі приймалося на базі оцінки наданого прогнозу, його обґрунтування та якості виконання звіту команди, зазначають у прес-службі університету.

Цього року студентам було запропоновано проаналізувати фінансове, економічне та ринкове становище міжнародної компанії Luxoft, що займається розробкою програмного забезпечення та експортом ІТ-послуг. Окрім аналізу сучасного стану компанії, студенти мали надати власний прогноз щодо зміни ціни її акцій на біржі NYSE, а також надати рекомендацію щодо їх купівлі або продажу для потенційних інвесторів.

Цей конкурс вперше було представлено у 2006 році, і він по праву вважається «Інвестиційною Олімпіадою» для студентів фінансових та економічних факультетів усього світу. Основною метою його проведення є поглиблення практичних навичок ринкового та фінансового аналізу, набуття досвіду складання фінансових звітів на рівні міжнародних глобальних організацій та демонстрація навичок презентації англійською мовою перед представниками видатних міжнародних фінансових інститутів.