До чого сниться волосся

До чого сниться волосся? Тлумачення цього сну залежить від багатьох фактів: колір волосся, довжина, кому належить. Ми розкажемо вам про найпоширеніші тлумачення.
-Якщо жінці сниться, як вона уві сні причісує свої розкішне волосся, то її очікують необдумані вчинки, про які вона потім пошкодує.
– Якщо чоловік бачить уві сні, що у нього випало волосся, то його чекає бідність і розчарування.
– У тому випадку, якщо ви бачите, що у вас посивіло волосся, – наяву вас чекає якесь горе. Якщо ви бачите уві сні сивими інших людей, то вас чекають неприємні зміни в житті. Такий сон для закоханих людей – до розставання. Сиве волосся і молоде обличчя уві сні обіцяє вам неприємності, хворобу або можливі серйозні втрати близьких людей.

-Якщо ви бачите, що ви покриті волоссям, то вас очікує милість і прощення.

– Чорні кучері уві сні обіцяють вам любовну пригоду, яке може погано скінчитися.
– Золотисте волосся говорять про відвагу і достоїнства вашого обранця.
– Якщо ви бачите вашу кохану з рудим волоссям, то у ваших стосунках відбудуться несподівані зміни, які можуть бути як приємними, так і трагічними.
– Якщо вам сняться волосся каштанового кольору, то вас чекають неприємності на роботі.
– Якщо вам сниться гарна зачіска, то наяву вас чекає вдалий поворот справ. А якщо волосся дуже короткі, то намагайтеся не бути марнотратними, тому що вас може очікувати нещастя. Пишна зачіска, навпаки, принесе вам безмежне щастя.

– Якщо жінки сняться неакуратне волосся, то її чекають невдачі в особистому житті або в роботі.
– Випадають у сні волосся – до неприємностей.