До шкіл Дніпропетровщини вже зарахували майже 25 тис першачків

У школах області вже зареєстрували майже 25 тис майбутніх першокласників. Найбільше заяв подали у Дніпрі, Кам’янському та Кривому Розі. Документи приймають до 5 вересня. Про це повідомила заступниця голови Дніпропетровської обласної військової адміністрації Ольга Горб.

«Прийом заяв до 1 класу розпочався у квітні. Школи області вже зареєстрували майже 25 тис майбутніх першокласників. Через війну термін прийому документів подовжили – їх прийматимуть до 5 вересня», –  сказала Ольга Горб.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Для зарахування до школи потрібна заява, копія свідоцтва про народження дитини та медична довідка.

Подавати документи до шкіл можуть батьки, опікуни або законні представники дитини. Їх слід принести особисто або надіслати електронною поштою. Можна зареєструвати майбутніх першачків й онлайн – тут.

Для дітей-переселенців процедуру спростили, зазначила Ольга Горб. Якщо документи втрачені – достатньо буде довідки про взяття на облік як ВПО. Потрібно лише звернутися до найближчої школи.

«Важливо, щоб хлопці та дівчата, які виїхали з «гарячих точок», не «втратили» цей навчальний рік. Майже 9 тис дітей-переселенців вже записалися до шкіл області. Але це лише п’ята частина. Закликаємо батьків не зволікати», – додала вона.

Загалом в Україні до першого класу зарахували вже понад 300 тис дітей.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!