Гройсман у Дніпрі інспектував дороги та говорив про початкову освіту

Сьогодні  до Дніпра з робочим візитом приїздив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Першим його пунктом призначення стала траса Н-08 зі сполученням Дніпро-Запоріжжя, де він проінспектував хід ремонтних робіт. Далі він завітав до гімназії №66, провів Всеукраїнську селекторну нараду щодо підготовки до нового навчального року, побував на будівництві місцевої станції метро та зустрівся з представниками бізнесу регіону.

Реконструкція шкіл

Відновлення шляхів

За припущеннями Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, найближчими роками українці їздитимуть по якісним дорогам, адже наразі по всій країні йде оновлення дорожньої інфраструктури.
«Будівництво доріг є нашим пріоритетом, тому в цьому році у цій сфері ми збільшили фінансування. Вважаю, треба концентрувати більше ресурсів, аби починати і завершувати ремонт, а не лишати розпочате на наступні періоди. Ми вже започаткували низку нових шляхів. На заході країни будується дорога Львів-Одеса, на яку виділено, згідно зі змінами до бюджету, 800 мільйонів гривень. Також ми розпочинаємо будівництво двох доріг у східному напрямку. Роботи ведуться непоганими темпами », – зазначив під час інспекції траси Н-08 Володимир Гройсман.

 нові дороги

За прогнозами голови уряду, українці відчують змінми на краще за три-п’ять років. Саме тоді вони почнуть їздити по добре відремонтованим дорогам.

У 2017-му на капітальне відновлення доріг Дніпропетровщини з Держбюджету виділили понад 1 млрд грн. На що пішли ці кошти, приїхав перевірити прем’єр-міністр й потрапив на ремонт запорізького шосе. Після оглядин він сказав:

«Це черговий об’єкт, який будуємо в рамках реконструкції національних доріг. Цьогоріч на дорожні роботи у Дніпропетровській області виділено з Держбюджету більше мільярда гривень. Ще 150 мільйонів – плануємо надати протягом року. Слід ефективно використати ці кошти, тому робота зі стратегічного відновлення шляхів, що руйнувалися десятиліттями, має бути добре організована», – зауважив Володимир Гройсман.

Трасу Н-08, що об’єднує Дніпро та Запоріжжя і, на якій був голова уряду, капітально ремонтують із середини травня. Протяжність реставраційної ділянки – 36 кілометрів. Наразі підрядники вже пройшли вирівнюючим шаром третину шляху, далі вони укладатимуть верхній шар.

Ліквідація черг

Після Всеукраїнської селекторної наради прем’єр-міністр вийшов до журналістів на брифінг й повідомив, що в Україні планують ліквідувати черги до дитячих садків. Поки що їх по всій країні вдалося лише зменшити.
«У минулому році 78 тисячам малюків не вистачило місць до дошкільних закладів, цьогоріч – таких дітей 65 тисяч. За шість місяців 2017-го ми створили 15 тисяч додаткових місць для дошкільнят, і до кінця року плануємо ще стільки ж. У 2020-му черга до садків має дорівнювати нулю», – наголосив Володимир Гройсман.

будівництво садків

Варто зазначити, на Дніпропетровщині за останні два роки створили 2,5 тисячі нових місць у дитсадках. У Слобожанському та Дніпрі збудували два сучасні дитсадки на 220 місць кожен. Також нові садочки зведуть у Кам’янському, Підгороднєму та Обухівці Дніпровського району, Іларіоновому Синельниківського району. Кожен, з яких, розрахований на 115 малюків.

Дар’я Мирошніченко