Груші покращують захист від діабету та раку — експерт

З вживанням груш пов’язаний ряд ефектів, що покращують здоров’я, включаючи підтримку здорової ваги і запобігання діабету 2 типу – про це розповіла у своїй публікації відомий закордонний дієтолог Джулі Аптон.

Експерт констатує, що одна груша середнього розміру дає організму майже чверть того обсягу клітковини, яку він має отримати за добу, публікує «Жіночий світ».

Завдяки клітковині довше збережеться відчуття ситості, а також активніше працює травлення, що сприяє схудненню та забезпечує профілактику зайвої ваги.

Також, дієтолог Джулі Аптон розповіла, що груші покращують захист від розвитку діабету.

«Почасти завдяки своєму високому вмісту клітковини груші мають низький глікемічний індекс. Згідно з проведеними дослідженнями, люди, які вживають в їжу груші та яблука, рідше страждають від розвитку діабету другого типу», – поінформувала фахівець.

Інші корисні властивості груш. За словами Аптон, склад груш відрізняється високим вмістом флавоноїдів – антиоксидантних речовин, що мають властивість нейтралізувати вільні радикали і за рахунок цього зменшувати запалення. Як продукт, що бореться із запаленням, груші надзвичайно корисні для судин і серця – при цьому вони зменшують ймовірність не тільки серцево-судинних захворювань, а й «деяких видів раку».

фото: з відкритих джерел