Криворізьких школярів відзначили на всеукраїнському конкурсі «Моральний вчинок»

Юні активісти з Дніпропетровщини відзначились на Всеукраїнському конкурсі «Моральний вчинок».  Учні криворізької школи № 60 весь рік допомагали бійцям АТО, проводили доброчинні акції та ярмарки. Зібрані кошти витрачали на продукти для захисників. Свою роботу вони назвали «Під вітрилами добра і надії» та отримали за нього призове місце. Про це повідомили у департаменті освіти і науки облдержадміністрації.

«Завжди навчаємо учнів бути добрими та допомагати іншим, – розповідає керівник проекту, вчитель мови та літератури Людмила Тетеря. – Збір макулатури, благодійний ярмарок, листи і солодощі бійцям на передову – це наші добрі справи з початку року. Долучились і до акції «Добро жменями» – назбирали 55 тисяч пластикових кришечок. Завдяки цьому боєць з Хмельниччини отримав новий протез».

Журі конкурсу також відзначило відеосюжет старшокласників багатопрофільного ліцею «Імпульс» № 35 з Кривого Рогу. У роботі «Імпульс серця віддай – бійцям АТО допомагай» діти закликають не бути байдужими до долі захисників, підтримувати їх своїми листами.

Конкурс «Моральний вчинок» проводиться з 2010 року. Цьогоріч його учасниками стали майже мільйон школярів, студентів і викладачів зі всієї України.

Добавить комментарий