Лист до редакції: щира вдячність за турботу

До редакції «Вістей При­дніпров’я» надійшов лист від мешканця с. Єгорівка Криничанського району, учасника АТО Сергія Серги. Він розповів про допомогу, яку отримав від небайдужих людей.

«У зону АТО я пішов не роздумуючи, щойно отримавши повістку з Криничанського райвійськкомату.  Служив у підрозділі розвідки 17-ї окремої танкової бригади ЗСУ. 26.04.2015 в боях під Золотим біля мене розірвалася міна. Вибухова хвиля була дуже сильна, і мене, з осколками в голові, руці і нозі, накрило землею. Демобілізувався у вересні минулого року. Весь цей час, до квітня 2016 р. я жив на знеболювальних. Один осколок із ноги дістали в хірургії Криничанської ЦРЛ, а другий, що знаходився глибоко, дошкуляв так, що спокою не було ні вдень, ні вночі. Справа зрушила з місця тільки тоді, коли   про мої проблеми почув голова районної громадської організації воїнів АТО «Патріот» Сергій  Іщенко.  Він звернувся до голови Криничанської РДА Олега Васильовича Гапіча, який посприяв із проведенням безкош­товної операції. Олег Васильович зустрів мене в лікарні разом із головним лікарем лікарні імені Мечникова Сергієм Риженком. Осколок, що був глибоко у нозі, дістали, і зараз я відчуваю зовсім незначний після­операційний біль.

17 травня став першим днем, коли я ви­йшов на роботу в ТОВ «Дружба», де працюю автослюсарем. Приємно, що в райдержадміністрації нашими проблемами займається перший заступник голови  Олег Петрович Карнацький, який теж є воїном АТО. Цими днями я пройшов комісію і зараз очікую путівку на оздоровлення в санаторії. Тож безмежна вдячність голові РДА Олегу  Васильовичу Гапічу та його заступникові Олегу Петровичу Карнацькому за турботу про нас, учасників АТО, за добрі справи в ім’я захисників України.   І низький уклін головному лікарю обласної лікарні ім. Мечникова Сергію Анатолійовичу Риженку, хірургам та медичному персоналу за людяність, розуміння, терпіння, чуйне ставлення до учасників АТО. Нехай сторицею повертається до вас добро, дароване людям!»

Добавить комментарий