На Дніпропетровщині презентували нову новорічно-різдвяну марку

На Дніпропетровщині ввели в обіг нову новорічно-різдвяну марку. Її назва – «Переможного Нового року». Вона вже одинадцята, випущена за час повномасштабної війни. Спецпогашення пройшло у різних куточках країни. Зокрема, на Головпоштамті у Дніпрі.

Сюжет марки – ліричний. Зображені дівчина та український військовий. Вона зустрічає Новий рік на самоті. Він – на полі бою, захищаючи рідну землю. Щаслива розв’язка цієї історії – на конверті. Пара, нарешті, разом.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Авторка малюнку – школярка з Миколаєва Валерія Михайлова. За її роботу проголосувало найбільше людей. До остаточного ескізу додали лише декілька символічних елементів. Поле бою «вкрили снігом», а на вікні з’явилися свічки.

«Це 11 марка, яку випустила Укрпошта з початку війни. Наступні плануємо вводити в обіг вже у наступному році. Які саме, поки що секрет», – розповів директор Дніпропетровської дирекції АТ «Укрпошта» Антон Ізотов.

Марку можна придбати у відділеннях Укрпошти або онлайн. Її тираж 720 тисяч штук. Окрім марки випустили конверт та листівку.

«Марка продовжує сюжет військової тематики. Дає надію людям. Дівчатам, які чекають коханих з передової. Роз’єднаним родинам, частина з яких вимушена перебувати за кордоном. Все обов’язково зміниться на краще», – додав член правління Дніпропетровського відділення асоціації філателістів України Дмитро Цимиренко.

Окрім погашення марки на Головпоштамті у Дніпрі відкрили Новорічну резиденцію. Запросили дітей-переселенців. Помічники Святого Миколая вручили їм солодкі подарунки.

У резиденції можна написати листа із побажаннями. Або відправити безкоштовну листівку захиснику на передову. Для найменших проводитимуть майстер-класи та інші розваги.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!