На Дніпропетровщині продовжують перевіряти дотримання карантинних обмежень

У Дніпропетровській області продовжують перевіряти дотримання карантинних обмежень. За минулий тиждень правоохоронці області здійснили більше трьох тисяч перевірок.

За виявленими порушеннями поліцейські склали 67 адмінпротоколів за ч.1 ст. 44-3 (порушення правил щодо карантину людей) КУпАП, а також винесли 476 постанов щодо виявлення адміністративних порушень, передбачених ч. 2 ст. 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

З метою контролю за дотриманням на території Дніпропетровської області протиепідемичних заходів щоденно працюють близько 80 рейдових груп у складі поліцейських, представників Держпродспоживслужби, та Укртрансбезпеки.

Також правоохоронцями спільно з представниками інших служб постійно здійснюється контроль за виконанням постанови Кабінету Міністру України від 11.10.2021 № 1066 щодо здійснення регулярних та нерегулярних пасажирських перевезень міжобласного значення за наявності у водіїв, пасажирів екіпажів авіатранспорту документу про вакцинацію, відповідного сертифікату або негативного результату тестування на COVID-19 методом ПЛР або експрес-тесту на визначення антигену.

Так, з початку карантину було здійснено більше трьох тисяч відповідних перевірок, з яких: на залізничному транспорті – 638, на автомобільному транспорті – 2409 та на авіатранспорті – 63. За виявленими порушеннями складено 21 адміністративний протокол за ч. 1 ст. 44-3 КУпАП за фактами виявлених порушень під час перевезень пасажирів автобусами.

Нагадуємо, що за порушення карантинних заходів передбачена адміністративна відповідальність за ст. 44-3 (порушення правил щодо карантину людей) КУпАП.

Поліція закликає громадян дотримуватись правил карантину, не наражати себе та оточуючих на небезпеку.