На Дніпропетровщині продовжують шукати безвісти зниклу жінку (фото)

У Дніпропетровській області продовжують пошуки безвісти зниклої у Павлограді наприкінці 2020 року Ольгі Осауленко-Синьокої. З тих пір пройшло вже майже 2 місяці. По запрошенню загону «Антарєс.», 5 та 6 лютого з міста Київ приїхав на допомогу спеціаліст з дуже потужною апаратурою для пошуків під водою — керівник ГО «Спілка Самаритян — Кінологів України» Анатолій Трубчанінов.

пошуки_Осауленко-Синьока Ольга

У ході пошуків йому допомогали поліцейські Павлоградського відділу поліції ГУНП в Дніпропетровській області, волонтери Павлоградського пошуково-рятувального кінологічного загону «Антарєс.», товариство «ОПОРД», як завжди — хлопці КП «Муніципальна Варта» Павлоградської міської ради, волонтер-водолаз загону «Антарєс.» та два волонтерии з ще одного міста. Командою з трьох міст України Павлоград — Київ — Харків було ретельно перевірено 16 кілометрів водойомів.

пошуки_Осауленко-Синьока Ольга

Це величезний обсяг роботи по зняттю питань по локаціям. Але, на жаль, зникла жінка не знайдена. Наразі, пошуки тривають.

«Ми дуже вдячні усім, хто був з нами у ці дні. Ми, неймовірно вдячні тим, хто допоміг фінансово коштами на рахунок загону — завдяки цьому ми змогли закрити питання по паливу для приїзду чергового спеціаліста. У зв’язку з тим, що рідні зниклої та уся пошукова група знаходяться на межі фізичних та емоційних сил, щоб зберегти ресурс, та для екологічності, — прийнято рішення блокувати усі прояви агресії, бруд, втручання в чуже приватне життя та звинувачення у коментарях! Бо плітки та «версії у монітора» не допомогають у пошуках, а лише додають негативу усім тим, хто робить усе можливе і неможливе, щоб знайти Ольгу», — повідомляє керівник Павлоградського пошуково-рятувального кінологічного загону «Антарєс.» Лариса Борисенко.

пошуки_Осауленко-Синьока Ольга

Нагадаємо, Осауленко-Синьока Ольга Сергіївна, 1985 року народження, з 8 грудня перестала виходити на зв’язок та по теперішній час її місце перебування не встановлено.

Осауленко-Синьока Ольга