На Дніпропетровщині триває реконструкція медичних закладів (фото)

У Покрові, що на Дніпропетровщині, продовжують створювати умови для надання кваліфікованої медичної допомоги з використанням сучасних методів діагностики та лікування.

У Центральній міській лікарні, яка має статус опорного медичного закладу, триває друга черга реконструкції. Зараз триває реконструкція другої черги приймального відділення лікарні.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Центральна міська лікарня_Покров

Нині в приміщеннях крила виконуються демонтажні роботи, а зовні будівлі йде облаштування відмостки та тротуарів.

Аби не зупиняти прийом пацієнтів, реконструкцію приймального відділення розділили на два етапи. Першу чергу уже завершено, зараз кабінети доукомплектовуються меблями та медичним обладнанням.

Центральна міська лікарня_Покров

Там працює високотехнологічне обладнання – цифровий рентген-апарат та комп’ютерний томограф, що особливо актуально в період пандемії. За направленням сімейних лікарів у міській лікарні безкоштовне КТ-обстеження пройшли вже 800 пацієнтів.

Центральна міська лікарня_Покров

Після повної реконструкції, робота приймального відділення повністю переформатується. Там будуть не просто приймати хворих, робити первинний огляд і направляти до інших відділень, а надавати повний комплекс медичної допомоги.

Центральна міська лікарня_Покров

У приймальному відділенні будуть облаштовані кабінети різного профілю — оглядові, маніпуляційні, діагностичний блок, палати для перебування хворих та інші. Одним з головних пріоритетів функціонування відділення буде безбар’єрність, функціональність та комфорт для усіх пацієнтів.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!