На Дніпропетровщині учасники злочинної організації постануть перед судом

На Дніпропетровщині учасники злочинної організації на чолі із «смотрящим» постануть перед судом. Вони налагодили наркотрафік до однієї з виправних колоній.

У вересні 2021 року оперативники затримали чотирьох найактивніших учасників злочинної організації. Організував та координував їх діяльність так званий «смотрящий» в одній з виправних колоній. Серед учасників був і колишній працівник правоохоронних органів.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Тривалий час зловмисники займалися постачанням наркотиків до установи. Діяли за відпрацьованою «схемою»: «курʼєр» на таксі підвозив наркотичні засоби, інший учасник перекидав їх на територію колонії. Надалі «товар» розповсюджували серед засуджених. Загалом до складу злочинного угруповання входило п’ятеро осіб віком від 27-и до 52-х років.

Наразі за погодженням із Дніпропетровською обласною прокуратурою обвинувальний акт стосовно 5-ти учасників скеровано до Ленінського районного суду міста Дніпра. Їм інкримінують:

  • ч. 1 та 2 ст. 255 (створення злочинної організації);
  • ч. 2 ст. 27, ч. 4 ст. 28 ч. 2 ст. 307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України.

Обвинуваченим може загрожувати позбавлення волі на строк до дванадцяти років з конфіскацією майна.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!