На Дніпропетровщині вшанували ветеранів праці

У приміщенні міського будинку культури «Сучасник» міста Апостолового відбулись урочистості, присвячені Дню ветеранів та людей похилого віку України: перший день жовтня поточного року став святковим для всієї хлібосольної Апостолівщини.

Найактивніше до зустрічі з гостями свята з різних куточків району готувались апостолівський міський голова Станіслав Нігай, голова районної і міської ветеран­ських організацій Іван Павлюк, самодіяльні артисти БК «Сучасник» та його директор Валентина Штефан, підприємець Андрій Оса, учні міських шкіл.

За спільно підготовленим сценарієм, під гарну мелодію, на яскраво освітлену і прикрашену сцену було запрошено 13 ветеранів праці, які добросовісно, кожен за своєю професією, трудилися на благо рідного краю. Серед них були колишні голова міськради, почесний житель Апостолового Георгій Кириленко, який нещодавно відсвяткував своє 80-ліття; голова колгоспу Олена Логвин, відзначена багатьма високими державними нагородами, яка є екс-депутатом Верховної Ради України двох скликань та почесним жителем Апостолівського району; директор славнозвісного заводу ­теплиць Василь Реворук та його дружина, в минулому — директор міської СШ №4, Таїсія Реворук; начальник райвідділу внутрішніх справ Іван Марков; головний районний лікар Микола Куменко. Вітаючи цю чималу когорту людей, знаних у райо­ні, не забули й про журналіста, члена НСЖУ, лауреата Золотої медалі української журналіс­тики Олександру Кравченко. Майже 50 років свого трудового життя вона віддала одній єдиній районній газеті — «Апостолівські новини», написавши тисячі статей на різні теми.

Цього святкового дня подарунки, квіти, слова вдячності за довготривалу працю були більш ніж доречними. Чудовий концерт додав учасникам урочистостей піднесеного настрою та незабутніх вражень: кожен номер супроводжувався щирими оплесками.

Олександра Кравченко