На Дніпропетровщині з робочим візитом побувала заступник голови Державної служби зайнятості

18 вересня 2017 року заступник Голови Державної служби зайнятості (Центрального Апарату) Юлія Жовтяк з робочим візитом відвідала Дніпропетровський регіон, під час якого здійснила ряд робочих зустрічей.

DSC_0342

Головним заходом візиту заступника Голови стала участь у засіданні Ради роботодавців Дніпропетровщини, яка відбулася в Дніпропетровському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Обговорювались питання активізації співпраці та визначення шляхів взаємодії між роботодавцями та Центром у підготовці якісних кваліфікованих робітників.

«Вже вісім років у регіоні успішно працює Дніпропетровський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості. Навчальний закладі має найсучаснішу матеріально-технічну базу європейського рівня для проведення навчання дорослого населення. Він є конкурентоспроможним серед інших, дає сучасну освіту і допомагає у працевлаштуванні своїх випускників», — зазначила директор Дніпропетровського ОЦЗ Вікторія Кузнецова.

Під час екскурсії навчальними кабінетами та лабораторіями Центру, Ю. Жовтяк відмітила, що приміщення облаштовані сучасним високотехнологічним обладнанням.

«Матеріально-технічна база ЦПТО відповідає загальноосвітнім стандартам та дозволяє готувати високопрофесійні робочі кадри відповідно до потреб ринку праці. У закладі дійсно створені всі умови для ефективної роботи», – наголосила Ю. Жовтяк.

В рамках візиту, заступник Голови ДСЗ (ЦА) зустрілася з першим заступником голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Олегом Кужманом. Учасники зустрічі обговорили ситуацію на ринку праці Дніпропетровського регіону, активізацію співпраці служби зайнятості з органами влади, соціальними структурами, роботодавцями, забезпечення додержання законодавства про працю та зайнятість населення.
Наприкінці візиту, під час зустрічі з колективом Дніпропетровської обласної служби зайнятості, Ю. Жовтяк зазначила, що служба зайнятості в даний час має найкращі показники за останні 10 років роботи. Проте, окремо звернула увагу на посиленні профорієнтаційної роботи служби зайнятості та переведення її на інший рівень, з новими формами та методами роботи.

«Правильно організована та проведена профорієнтаційна робота сприяє успішній професійній самореалізації у дорослому житті. Ретельний і виважений підхід до організації профорієнтаційної роботи – це підґрунтя свідомого професійного самовизначення особистості та забезпечення ринку праці прогресивними фахівцями», – зазначила вона.