На Дніпропетровщині затримано злочинну банду (фото)

На Дніпропетровщині викрито чотирьох членів злочинної організації у розбійному нападі на фермера, утриманні його проти волі та заволодінні врожаєм.

За даними слідства, директор селянського господарства організував злочинну групу, до складу якої входило ще троє осіб, з метою заволодіння чужим врожаєм.

злочинна банда_поліція

Так, у вересні 2020 року озброєні учасники злочинної організації прибули до с. Петрівка Томаківського району, де, застосовуючи фізичне насильство та погрожуючи вбивством, заволоділи врожаєм соняшника, який належить фермеру та його сестрі. Зловмисники нанесли потерпілому численні удари по голові та тілу, після чого зв’язали руки та утримували його декілька годин в автомобілі проти волі.

злочинна банда_поліція

В ході санкціонованих обшуків за місцем мешкання вказаних громадян правоохоронними органами вилучено автомобілі, які їм належать, пістолети ПМ-Т та Форт-12, рушницю Overland Arms QA, 2 рушниці Escort Magnum, револьвер Флобер, 190 патронів, мобільні телефони, планшети, банківські картки, чорнові записи,бухгалтерську документацію та печатки селянського господарства.

злочинна банда_поліція

Наразі зловмисників затримано в порядку ст. 208 КПК України. Їм повідомлено про підозру у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.255, ч.4 ст.187, ч.3 ст.206, ч.3 ст.146, ч.3 ст.189 та ч.1 ст.129 КК України (створення злочинної організації; розбій; протидія законній господарській діяльності; незаконне викрадення людини; вимагання, поєднане з насильством; погроза вбивством). Вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

злочинна банда_поліція

Досудове розслідування триває.