Названо продукти, які нормалізують роботу підшлункової залози та печінки

Багато хто навіть не замислюється про здоров’я травної системи до того моменту, коли з’являються перші неприємні симптоми. Але ж без нормальної роботи підшлункової та печінки абсолютно неможливо уявити повноцінний процес перетравлення та виведення шкідливих речовин. Пише «Жіночий світ».

Звичайно є купа шкідливих продуктів, речовин, якими ми самі навантажуємо свій організм. Відмова від них — це розумний вчинок. А ще варто задуматися про введення в раціон корисних продуктів.

Курага

Багато хто робить із сухофруктів компоти, причому це дуже навіть правильно. А ще це відмінний десерт, солодощі, куди більш корисні ніж цукерки. Величезна кількість вітамінів, мінералів, корисних речовин, без яких наш організм просто не може обійтися.

Калій допоможе серцю і судинам, клітковина важлива для роботи шлунково-кишкового тракту, залізо, абсолютно необхідне для відновлення печінки, підшлункової та повноцінної їх роботи.

Каша з гарбуза

Багато людей абсолютно невиправдано забувають про такий корисний овоч як гарбуз. А це справжня комора вітамінів, вживання цього овочу буде корисно для всіх органів, в тому числі і підшлункової з печінкою.

Крім того, це відмінний варіант для профілактики розвитку виразок, запалень, пухлин.

Морська капуста

Ще один просто дивовижний продукт, який здатний докорінно змінювати роботу всього організму. Виключно дієтичний, він допомагає зняти навантаження з печінки. А ще тут неймовірна кількість цінного йоду, який так необхідний нашому організму, без нього неможлива нормальна робота щитовидної і підшлункової залози.

У будь-якому випадку важливо навчитися слухати і чути свій організм. Якщо хоч якісь зміни в його роботі починають бентежити, варто звертатися до фахівців. Краще ваші побоювання виявляться марними, ніж ви упустите час. Будь-яке захворювання простіше лікувати на ранній стадії, тому своєчасний похід до лікаря зовсім не зайва обережність.