Небезпечні наслідки популярних вправ

Регулярні, активні заняття будь-яким видом спорту благотворно впливають на здоров’я, допомагають знизити вагу і, іноді, обзавестися новим бойфрендом. Але у кожної медалі є сама знаєш що. Ми зібрали п’ять найпопулярніших фітнес-занять і їх побічні дії, повідомляє “Жіночий світ“.

Біг

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Біг популярний, корисний і дійсно допомагає зберегти здоров’я. Під час пробіжки працюють всі м’язи тіла, прокачується серцево-судинна система, а всі до однієї клітини наповнюються киснем.

Але якщо не тримати правильну поставу під час бігу, ноги не пружинять при зчепленні з землею, організм перевантажується. Великий ризик отримати довгі і болісні болі в колінах, які можуть жити з тобою десятиліттями. Багато професійних бігунів скаржаться на хворі коліна, хоча і покриття правильні, і кросівки, і амортизація.

Є і ще один дуже великий мінус – згідно з дослідженнями данських учених 45% бігунів відчувають різні проблеми шлунково-кишкового тракту під час бігу. Найпоширеніша – це нетримання кишечника. І ми не жартуємо!

Плавання

Приємно і корисно. М’яке навантаження на весь організм, розтяжка і тонус м’язів, підтягнута шкіра і стійкий імунітет – це ж панацея від усіх хвороб. Плавати люблять усі без винятку, особливо в комфортних, чистих басейнах.

Не варто забувати, що в більшості басейнів для знезараження використовують хлорку. Відсоток її змісту звичайно регулюють, але якщо у тебе алергія – реакція буде негайною. А ще частіше за все грибок підхоплюють якраз там, де мокро і багато людей.

Велосипед

Приємний, корисний і досить дорогий вид спорту. Хороший велосипед коштує як 5 пар брендових туфель, але якщо ти всерйоз хочеш кататися, то краще розщедритися. Неправильно підібране, опукле сидіння може привезти до стиснення пахових артерій. Але це нічого, набагато гірше, коли постійно перетискаються нервові закінчення в районі куприка і статевих органів – а це вже може призвести до серйозних захворювань. Так що слідкуй за сідлом!

Йога

Очищає не тільки організм, але і душу – так стверджують прихильники найдавніших практик. Але не забувай, що тисячі років тому йогою займалися не всі підряд, а тільки найміцніші. Тому, якщо є хоч якісь проблеми хребта, зайвої ваги, гормонального фону і навіть психіки, то йога може сильно зіпсувати і так не найкраще здоров’я. Де тонко – там і рветься. Так що там, де є проблеми, там вони і посиляться. Якщо ти вирішила почати практики – готуйся. Не рвись в бій, тим більше, воювати ні з ким.

Кросфіт

Немає болю – немає перемог. Кросфіт – це модна розвага для відчайдушних мазохістів. Так, ти потієш, як у пеклі, з легкістю піднімаєш дві власних ваги і бігаєш швидше пантери. Але.

Кросфіт – це завжди змагання сильних, прокачаних і дуже красивих спортсменів. У кожного з них за спиною або роки в тренажерці або армія, або нереальна генетика. Зірвати спину на першому тренуванні – легко. Схопити мікроінсульт, порвати зв’язки – за дві секунди. Але немає болю – немає перемог, це гасло написане кров’ю в кожному кросфітському залі.

фото із відкритих джерел

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!