Вчені розповіли, як поза під час сну впливає на здоров’я

Болі у спині є загальною проблемою. За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, на різні хвороби опорно-рухового апарату страждає майже 80 відсотків населення. І кожна людина хоча б раз у житті стикалася з безпосередньо болючим синдромом в області спини, повідомляє “Країна здоров’я“.

“Причина такої «епідемії» насамперед полягає у благах цивілізації: вона вирішує одні проблеми, але створює інші, всі ці комп’ютери, офісна робота та інші радощі сучасного суспільства позначаються на здоров’ї людини, і спини у тому числі, – каже нейробіолог Метью Вокер, директор Центру науки про людський сон у Каліфорнійському університеті в Берклі. – Плюс лінивий спосіб життя – порівняно з минулими століттями”.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Але є ще одна причина болю в спині, про яку мало хто думав, це ваша звичка спати. А вірніше, улюблена поза для сну.

Згідно з дослідженням професора Берклі, певне становище під час сну впливає на те, як циркулює кров в організмі, працюють суглоби, а зрештою – як це все позначається на вашій спині.

Крім того, вчені впевнені, що найчастіше становище людини під час сну провокує розвиток інших проблем зі здоров’ям. Це погана новина.

Але з неї випливає і хороша – найчастіше для того, щоб поправити здоров’я, людині досить просто змінити позу, в якій вона звикла засинати. Ось, наприклад, що радять робити медики за деяких проблем зі здоров’ям…

Хвора спина

Лягайте на будь-який бік – неважливо, правий чи лівий – але зі злегка зігнутими колінами. Руки тримати перед собою.

Кислотний рефлекс

Так називається стан, коли їжа зі шлунка закидається назад у стравохід. Щоб якнайшвидше позбутися цього неприємного стану, покладіть руки перед собою і лежіть на правій стороні.

Закладеність носа

При такій неприємності найгірше, що ви можете зробити, це заснути у положенні лежачи на спині. Особливо взимку, коли у приміщеннях через роботу центрального опалення сухе повітря. Лягайте на бік, голову тримайте на високій подушці – це допомагає зняти набухання слизової, а заразом посилить відтік зайвої рідини в голові.

Біль в шиї

Спіть на спині і тримайте шию якомога пряміше.

фото із відкритих джерел

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!