Новий номер «Вістей Придніпров’я»: завжди об’єктивно і цікаво

Сьогодні вівторок – а це означає, що до наших читачів вже поспішає новий номер газети «Вісті Придніпров’я». Тож читайте про новий маршрут у Дніпрі, першу олімпійську медаль, допомогу пільговикам та унікальну майстриню з Кривого Рогу.

Анастасія Теплякова: «Знати дві мови — краще, ніж одну»

Анастасія Теплякова з дитинства любила українську літературу, математику і географію. Коли настав час обирати професію, подумала, що літературою не прогодуєшся, тому залишила її для душі й пішла вчитися на інженера-землевпорядника. Але вже у перший рік навчання усвідомила, що не той фах обрала. Після дворічних роздумів вступила на українську філологію і три роки навчалася одночасно у двох вишах. Тепер Анастасія — викладачка російської мови для іноземців та української мови на безкоштовних курсах, а ще поетка та ініціаторка проекту «Слово на стіні». Напередодні Дня рідної мови «Вісті» поговорили з дівчиною про українське слово у Дніпрі.

Газети сьогодні: переможці чи переможені?

В Україні понад рік тому розпочався процес роздержавлення комунальних ЗМІ. Але не все йде так, як цього вимагає закон. Чи переживуть реформу друковані ЗМІ і чи не залишиться Україна взагалі без газет? Про це та інше говорили редактори у Києві під час всеукраїнської конференції членів Національної асоціації українських медіа (НАУМ).

Цей вічний біль — Афганістан

15 лютого виповнилось 29 років з дня виводу радянських військ із території Афганістану. Для багатьох українців ця війна стала занадто далекою та незрозумілою. Але із 640 тисяч солдатів, які пройшли через горнило цієї війни, 160575 чоловік були призвані з території України. Майже 3 тисячі з них загинули. Цього дня у Богуславському народному історико-краєзнавчому музеї була організована зустріч із воїнами-інтернаціоналістами.

«Коли починаю ліпити, біль ущухає»

Свої рукотвори, виготовлені в техніці тістопластики, криворізька майстриня Ніна Задорожня показує в Центрі творчих інвалідів «Разом». Про рецепти незвичних борошняних виробів, про творчість, яка рятує від болю, та про  інші сторінки своєї творчості пані Ніна люб’язно розповіла «Вістям».

Також у рубриці «Життя міста та регіону» ви дізнаєтесь про те, що в області з’явиться дорожня поліція та новий маршрут, який запрацював у Дніпрі у тестовому режимі. Крім того у номері: цікаві курйозні історії, гумор, оголошення, кросворд.

Ще більше цікавої інформації на нашому сайті  vesti.dp.ua

А також в соціальних мережах:

Instagram — https://www.instagram.com/visti.dpua/,

Facebook — https://www.facebook.com/vesti.pridneprovia,

ВК — https://new.vk.com/id372823491,

Twitter — https://mobile.twitter.com/vistidnipо,

та Одноклассники — http://m.ok.ru/profile/587640379944

Також діє передплата в будь-чкому поштовому відділенні міста та області
Передплатний індекс: 41804
*вівторок, четвер (з ТV-програмою)
1 міс.- 23,05 грн.
3 міс. – 67,75 грн.
6 міс. – 131,90 грн.
Або у відділі передплати «Вістей Придніпров’я» за телефоном (056) 778-21-44 чи по електронній пошті t.ovchatova@gmail.com