Ось що роблять успішні люди на вихідних

Поки ви думаєте, як будете валятись на вихідних у ліжку, успішні люди вже чітко знають, як вони проведуть ці дні. Якщо ви теж хочете в майбутньому бути більш успішними – спробуйте провести вихідні так, як роблять це вони. Отже, якими насправді є вихідні успішних людей?

Ранній підйом

До прикладу, генеральний директор Appple Тім Кук щодня прокидається о 03:45. В тому числі й на вихідних. Щоправда, він не розповідає, чому так рано прокидається та що робить стільки часу. Ми й не знаємо, о котрій він лягає спати. Втім, не можна не визнавати, що Тім Кук уже 6 років успішно керує компанією Apple.

Прокидатися краще рано - фото 221871

Прокидатися краще рано / picjumbo

Читання

Еймантас Балціунас, глава Travel Ticker (одне з престижних туристичних агентств) говорить: «У вихідні я читаю. В книгах знаходжу корисну інформацію, яка допомагає мені вирішувати робочі завдання».

Не забувайте про читання - фото 221872

Не забувайте про читання / today

Не забувайте, що під час читання потрібно міркувати над інформацією, яку ви отримали, робити замітки та закладки. Це дозволить отримати максимум користі з прочитаного.

Аналізуйте минулий тиждень

Передовсім потрібно звертати увагу на те, що у вас не вийшло, або ж вийшло, але не до кінця. Де та які помилки ви зробили, де можна було б зробити по-іншому або краще. Проаналізуйте ситуації, свою поведінку та спробуйте наступного разу робити так, щоб подібні випадки не повторялися.

Треба зробити аналіз минулого тижня - фото 221873

Треба зробити аналіз минулого тижня / sexlivesandredtape

Час для хобі

Вихідні – можливість проявити свою творчу сторону. Тобто зайнятися улюбленою справою, а не виконувати робочі завдання, які вже й так страшенно набридли.

Не забувайте про хобі - фото 221874

Не забувайте про хобі / wineanddesign

Добрі справи

У книзі «Щоденні звички заможних людей» Томаса Корлі написано, що 70% успішних людей щонайменше 5 годин на місяць приділяють благодійним проектам. Звичайно ж, це не означає, що потрібно віддавати останні гроші, які ви заробили на добрі справи. Спробуйте робити маленькі дрібниці: приберіть під’їзд біля своєї квартири.

Вимкніть мобільний телефон і всі гаджети

Вихідні – час відпочити від роботи та справ. Тому тримайтеся якомога далі від пошти, дзвінків, повідомлень, соціальних мереж.

На вихідні краще вимикати смартфон - фото 221875

На вихідні краще вимикати смартфон / wired

Час для родини

Вихідні – ідеальний час для того, щоб присвятити його тим, кого любиш. Сходіть в кіно, в парк або просто на закупи. Не варто забувати й про романтичну вечерю, яку можна організувати.

Заняття спортом

Тренування не лише розминають ваші м’язи, а й дають час для роздумів, переосмислення завдань, цілей, пріоритетів, а також для того, щоб набратися нових ідей на наступний тиждень.

Вихідні - ідеальний час для заняття спортом - фото 221876

Вихідні — ідеальний час для заняття спортом / worldgym

І, звичайно ж, плани на новий тиждень

Для того, щоб бути максимально продуктивним і успішним наступного тижня, потрібно дотримуватися чіткого графіка. Це дозволить оптимізувати свій час так, щоб наступні вихідні не стали черговими робочими буднями.