Плюси і мінуси жирної їжі: що потрібно знати про жири

Жири часто вважаються шкідливими, але не всі вони однаково впливають на здоров’я. Жири забезпечують організм енергією, і деякі з них є корисними. Вони поділяються на насичені, мононенасичені та поліненасичені жири.

Насичені жири, які містяться в тваринних продуктах та тропічних оліях, можуть підвищувати рівень “поганого” холестерину, що збільшує ризик серцево-судинних захворювань. Однак, вони також забезпечують організм енергією і мають тривалий термін зберігання.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Мононенасичені жири, що містяться в оливковій, каноловій та горіховій оліях, допомагають знижувати рівень “поганого” холестерину та зменшувати ризик серцево-судинних захворювань. Вони є більш корисними для здоров’я, якщо не проходять гідрогенізацію.

Поліненасичені жири, особливо Омега-3, 6 і 9, які містяться в рослинних оліях та жирній рибі, знижують запалення і підтримують тканинний метаболізм. Важливо підтримувати баланс між різними типами поліненасичених жирів, щоб уникнути потенційних запалень.

Загалом, жирна їжа може бути частиною здорового раціону, якщо обирати правильні джерела жирів і споживати їх в помірних кількостях.

фото з відкритих джерел

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!