Понад 600 переселенців шукають роботу на Дніпропетровщині

На Дніпропетровщині понад 600 переселенців звернулися до служб занятості у пошуку роботи. З них майже півтисячі людей прагнуть працевлаштуватися у Дніпрі. Вакансії нині пропонують найрізноманітніші.

«Нині на обліку обласної служби зайнятості – понад 100 переселенців. Люди приїхали, зокрема, з Донецької, Луганської, Харківської, Запорізької, Київської областей. У базі маємо більш ніж 1,1 тис вакансій», – сказала заступниця начальника відділу інформаційної роботи Дніпропетровської обласної служби зайнятості Світлана Малахова.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

На Дніпропетровщині роботу пропонують у найрізноманітніших сферах. Зокрема, у галузях соцзахисту та охорони здоров’я, сільському господарстві й на залізничному транспорті. Членів команд шукають понад 330 роботодавців.

«Міська інспекція з питань праці отримала вже з півтисячі звернень від переселенців. Роботу у Дніпрі шукають представники різноманітних професій. Перші анкети від кандидатів ми вже передали на розгляд потенційним роботодавцям», – розповіла начальниця інспекції з питань праці та зайнятості населення Дніпровської міської ради Тетяна Янушкевич.

Охоче приймають на роботу переселенців в одному з дніпровських салонів краси. Там вже працевлаштували дівчину з Харкова. Нині шукають ще одного майстра манікюру.

«У 2014-му я переїхала до Дніпра з Горлівки. Тож добре розумію відчуття тих, кому довелося виїхати з рідних міст, – сказала власниця салону Аліна. – Хочеться звернутися до усіх – не потрібно закриватися. У такі часи маємо бути, як ніколи, згуртованими. Якщо є можливість – підтримати переселенців і надати роботу».

Загалом з 24 лютого Дніпропетровщина прийняла майже 25 тис переселенців з охоплених бойовими діями областей.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!