Попри вибухи по сусідству громада Дніпропетровщини працює

Попри війну у Славгородській громаді Синельниківського району бізнес, як і об’єкти соціальної сфери, працює. Немає перебоїв з газом, світлом, водою. Про це стало відомо під час брифінгу у Дніпропетровській ОВА.

Славгородська громада межує із населеними пунктами Запорізької області. Через таке сусідство нині неспокійно. Звуки вибухів нерідко доносяться сюди та славгородці продовжують працювати.

«У нас працює понад 20 сільгосппідприємств, – розказала селищна голова громади Аліна Корнієнко. – Вони забезпечують продовольчу безпеку. Збір ранніх зернових завершили вчасно. Врожайність в середньому 30 центнерів з гектару. Зараз збирають соняшник та кукурудзу».

Об’єкти критичної інфраструктури працюють. Лікарі на варті здоров’я мешканців. Школярі навчаються дистанційно. Громада прийняла майже 300 переселенців. Здебільшого це батьки з дітьми та молодь із Запорізької області.

«Розселяємо їх у приватні будинки. За оформленням довідки ВПО або за консультацією вони можуть звертатися до селищної ради. При реєстрації переселенці отримують гуманітарну допомогу», – резюмувала Аліна Корнієнко.

Загалом у Славгородській громаді мешкає 5,5 тисяч людей. Більшість з них, попри війну, залишаються вдома.