Поради для комфортного літа: як пережити спекотні дні

Під час літньої погоди потрібно особливо дбати про свій організм. Уникнути наслідків спеки та зберегти своє здоров’я допоможе дотримання низки рекомендацій.

  1. Уникайте перебування на вулиці в пікові години. Медики радять не виходити на вулицю без особливої потреби у період з 11:00 до 17:00, коли сонячна активність є максимальною.
  2. Тримайтеся в тіні. Під відкритим небом намагайтеся триматися в тіні, періодично заходячи до приміщень з кондиціонерами.
  3. Носіть відповідний одяг. Одягайте вільний одяг з натуральних тканин, відкрите та комфортне взуття.
  4. Пийте достатньо води. Завжди беріть із собою пляшечку негазованої мінеральної води.
  5. Контролюйте температуру в приміщенні. У кімнаті з кондиціонером не охолоджуйте повітря нижче +18…+20 °C, щоб уникнути застудних захворювань. Також краще перебувати подалі від кондиціонера.
  6. Охолоджуйте повітря без кондиціонера. Якщо кондиціонера немає, для охолодження повітря можна використовувати ємність із водою, поставивши її перед вентилятором.
  7. Запобігайте зневодненню. Щоб захистити організм від зневоднення, пийте більше холодної рідини (не менше 1,5–3 л на день). Для цього підійдуть вода із соком лимона, негазована мінеральна вода, теплий зелений чай без цукру, компоти та морси.
  8. Скорегуйте раціон. Виключіть зі свого раціону жирні, смажені та солодкі страви.

Дотримуючись цих порад, ви зможете легше пережити спекотні дні та зберегти своє здоров’я.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

фото з відкритих джерел

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!