Ранкова втома: 5 корисних порад

Взимку багатьом людям важко прокидатись зранку. Ось 5 безпечних способів, щоб відчувати бадьорість вранці. По-перше, більше не переставляти час будильника. Короткочасне пробудження і засипання вивільняє в мозку гормони, які зазвичай повертають тіло в глибокий сон. Тому експерти радять, в крайньому випадку, переставити будильник на 2-3 хвилини пізніше, зібратися з силами і встати. Пише «Країна здоров’я».

Вода — «удар бадьорості»

Цикл бадьорості також вимагає часу для запуску. Вода, як всередину, так і зовні, може трохи прискорити цей процес. Освіжаючий душ або, принаймні, холодна вода на вашому обличчі творить чудеса. Також слід випити склянку води відразу після пробудження. Це не тільки запобігає зневодненню, а й чудово освіжає.

Розтяжка

Коли ви прокидаєтеся, ви часто відчуваєте себе скам’янілими. Кінцівки важкі, і немає ніяких слідів гнучкості. Починайте розтяжку в ліжку — це може стати справжнім благом. Потім продовжите протягом 10 хвилин, коли остаточно прокинетеся — цільові руху стимулюють кровообіг і виділяють ендорфіни.
Таким чином, ви отримаєте гарний настрій.

Сонце і прогулянка

Сонячне світло підвищує вироблення серотоніну в організмі. Це не тільки забезпечує позитивний настрій, а й призводить до поліпшення сну — і, отже, до збільшення енергії на наступний день. Тому так важливо в короткі денні години взимку, бути на вулиці хоча б півгодини.

Знайдіть правильну мотивацію

Неважливо, чи буде це спорт, дзвінок коханій людині або смачний сніданок. Будь-яка звичка, яка робить вас щасливими, може допомогти вам швидше прокинутися.

 

Фото: pixabay