Серед поліцейських Дніпропетровщини обрали найсильніших у гирьовому спорті (фото)

На Дніпропетровщини серед поліцейських обрали найсильніших у гирьовому спорті. Для визначення кращих спортсменів 50 поліцейських Дніпропетровської області виконували дві вправи з гирею вагою 24 кг: поштовх двох гирь обома руками та ривок почергово лівою та правою рукою. Чемпіонат ГУНП в Дніпропетровській області з гирьового спорту відбувся на базі спорткомплексу ФСТ «Динамо».

гирьовий спорт_поліція

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

В ході змагань визначилися переможці у командному та особистому заліку. У командному заліку перше місце посіла команда бійців спецпідрозділу КОРД, ІІ місце виборола команда роти поліції особливого призначення «Січеслав» і бронзовим призером стала команда полку поліції особливого призначення.

гирьовий спорт_поліція

В особистому заліку перші місця у категорії до 63 кг посів Андрій Ушаков (полк поліції особливого призначення), до 68 кг – співробітник управління КОРД, до 73 кг – Денис Швидь (відділення поліції № 2 Дніпровського РУП), до 78 кг – Валерій Дідик (відділення поліції № 6 Кам’янського РУП), до 85 кг – Євген Душкевич (Криворізьке РУП), до 95 кг – Віталій Куц (відділення поліції № 2 Дніпровського РУП) та понад 95 кг – Максим Стельмах (Криворізьке РУП).

гирьовий спорт_поліція

Переможці та призери отримали кубки, медалі та грамоти. Кращі спортсмени представлятимуть поліцію Дніпропетровщини на Всеукраїнському чемпіонаті з гирьового спорту серед поліцейських, що відбудеться наприкінці лютого у Житомирі.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!