Скоро вибори: як поліція Дніпропетровщини забезпечуватиме порядок (Відео)

18 квітня в ГУНП в Дніпропетровській області представники правоохоронних органів повідомили про готовність до роботи під час виборчого процесу. У прес-конференції взяли участь заступник начальника ГУНП в Дніпропетровській області Володимир Богоніс, заступник начальника слідчого управління ГУНП в Дніпропетровській області Олексій Брандис та начальник управління реагування на надзвичайні ситуації ГУ ДСНСУ в Дніпропетровській області Руслан Мураль.

«Усього до несення служби в день виборів буде залучено 11 464 правоохоронців, з них: 7569 поліцейських, 645 військовослужбовців Національної гвардії України, 517 курсантів та 2 733 працівників ДСНС. Наразі поліцейські розпочали забезпечення охорони членів окружних виборчих комісій, супроводжуючи їх під час отримання та транспортування бюлетенів до приміщень виборчих дільниць, де поліцейські нестимуть службу до закінчення виборів», — повідомив Володимир Богоніс.

Поліцейський нагадав, що 21 квітня поліцейські перебуватимуть поза межами приміщення для голосування, забезпечуючи публічний порядок на дільниці та можуть бути запрошені керівництвом дільничної виборчої комісії для фіксації порушень та відновлення правопорядку.

«Загалом, за весь період передвиборчої кампанії та виборів зареєстровано 978 повідомлень, за якими було відкрито 37 кримінальних проваджень та складено 35 протоколів про адміністративні правопорушення, 30 з яких за ст. 212-13 КУпАП (виготовлення, розповсюдження друкованих матеріалів передвиборчої агітації, які не містять відомості про установу, що здійснила друк, їх тираж). Також зафіковано 1 факт порушення порядку розміщення агітаційних матеріалів, кваліфікований за ст. 212-14 КУпАП та притягнуто до адміністративної відповідальності осіб, які порушили обмеження щодо проведення передвиборчої агітації в день тиші та день виборів, використовуючи символіку кандидатів на посаду Президента України та фотографуючи виборчий бюлетень. За даними фактами складено 4 протоколи за ст. 212-10 КУпАП», — додав заступник начальника ГУНП в Дніпропетровській області.

За словами начальника управління реагування на надзвичайні ситуації ГУ ДСНСУ в Дніпропетровській області Руслана Мураля, на сьогоднішній день працівники ДСНС перевірили всі 1475 об’єктів, 100% виборчих дільниць оглянуті та готові до проведення виборів. В цей день на об’єктах працюватимуть чергові пожежні пости, готових до дій за призначенням.