Своєчасні розрахунки за газ – персональна відповідальність очільників міст

Теплопостачальники Дніпропетровщини мають суворо дотримуватися графіку погашення боргів за спожитий газ, щоб область без труднощів розпочала опалювальний сезон. Газові розрахунки —  особиста відповідальність керівників міст Дніпропетровщини, наголосив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

 «Опалювальний сезон не за горами. Щоб тепло в оселі людей надійшло вчасно, теплопостачальники області мають регулярно погашати борги перед «Нафтогазом України» — для цього складений спеціальний графік. Це пряма відповідальність не лише керівників підприємств, а й очільників міст. Люди не мають страждати через недбалість чиновників», — підкреслив Валентин Резніченко.

 За словами керівника ДніпроОДА, протягом останнього десятиліття теплопостачальники регіону завинили «Нафтогазу» близько п’яти мільярдів гривень. До 1 січня 2021 року вони повинні щомісяця гасити борг рівними частинами за погодженими графіками.

Цьогоріч теплопідприємства Дніпропетровщини заплатили за спожитий газ понад 2,2 млн грн. Найгірша ситуація з виконанням графіку погашенням боргів у Кривому Розі та Кам’янському.

На початку 2016 року ДніпроОДА взяла під контроль критичну ситуацію із боргами тепловиків. Після наради в облдержадміністрації підприємства вперше за десятиліття припинили накопичувати борги за спожитий газ.