У Дніпрі алея сакур радує своїм квітом містян (фото)

У Дніпрі сакури, висаджені громадськістю, місцевими мешканцями у сквері Янгеля в рамках безстрокової акції #Дніпро_Квітучий цілком прижилися. Також минулої весни там висадили 20 кущів ялівцю. За словами начальниці відділу благоустрою комунального підприємства «Міська інфраструктура» Любові Чадіної, рослини добре перезимували.

алея сакур_Дніпро

«Працівники нашого підприємства доглядають за цими деревами, зокрема й обробляємо їх від шкідників, грибкових інфекцій, насичуємо добривом, робимо поливи. Навесні тут ще висадили 25 сріблястих кленів, кущів, оновили газон», – розповіла Любов Чадіна.

Місцевий мешканець Ярослав Соколов теж власноруч висадив одну із сакур: «Часто гуляємо тут з родиною, друзями, і як приємно милуватися цими гарними деревами. Так зелено, затишно стало».

алея сакур_Дніпро

Департаменти благоустрою та інфраструктури, капітального будівництва та підпорядковані їм комунальні підприємства теж активно брали участь в акції #Дніпро_Квітучий. Найбільш масштабні висадження виконувались у рамках реконструкцій та капітальних ремонтів. Під час таких робіт було висаджено близько 900 дерев та 3 000 кущів.

алея сакур_Дніпро

Наприклад, на одній із площ у центрі міста було висаджено понад 180 дерев.

«Це дуби, черемхи, платани та горобини, сакури та магнолії, а також благородний ліквідамбар, ірга та декоративні сливи. 95 % рослин прижилися, а ті, що не прижилися, підрядник їх замінив власним коштом», – додав заступник начальника управління капітального будівництва департаменту капітального будівництва міської ради Ростислав Голубовський-Єрощук.