У Дніпрі для літніх людей проводять майстер-класи з пісочної анімації (фото)

У Дніпрі в усіх відділеннях Міського територіального центру з’явився новий вид психологічної реабілітації — малювання піском. Така терапія допомагає підопічним терцентру боротися з тривогою, страхами, покращує настрій, викликає позитивні асоціації. Також малювання знижує рівень стресу.

У відділенні міського територіального центру в Чечелівському районі (вул. Романа Шухевича, 28/32) ця практика користується популярністю, нею час від часу користуються всі 1200 підопічних, які перебувають на обліку у відділенні денного догляду.

пісочна анімація_Дніпро

«Пісочна терапія — це ефективний спосіб зняти навантаження. Завдяки піску ми можемо виводити з глибинних негативних психологічних станів, працюємо з адаптацією людини, з умовами, в яких вона зараз перебуває. Це особливо важливо зараз в період карантину. При заняттях використовуємо спеціальні світлові столи для пісочної анімації, а також музичний супровід», — зазначила психологиня Міського територіального центру в Чечелівському районі Дар’я Петренко.

пісочна анімація_Дніпро

Центр надає послуги в трьох напрямках – соціальна, побутова адаптація, соціальне обслуговування на дому та надання адресної, натуральної та грошової допомоги.

Три роки всі заняття в територіальному центрі в Чечелівському районі відвідує пані Людмила Лобова. Заклад допомагає впоратися зі стресом та компенсує брак спілкування, каже жінка: «Я відвідую терцентр вже 3 роки, мені дуже подобається. Зараз важкий час в економічному, емоціональному плані, багато стресу. В терцентрі багато занять, які допомагають знов побачити життя в яскравих фарбах. Це і лікувальна фізкультура, масажі, танці, кабінет психологічного розвантаження, тренінги, дуже подобається арт-терапія, малювання».

пісочна анімація_Дніпро

Якщо ви бажаєте стати підопічним територіально центру, Вам необхідно звернутися до Управління соціального захисту населення за місцем реєстрації або безпосередньо до самого територіального центру у вашому районі міста. При собі потрібно мати копію паспорту та ідентифікаційний код, документ, який засвідчує, що особа відноситься до пільгової категорії (довідка МСЕК, посвідчення особи з інвалідностю, пенсійне посвідчення, довідка внутрішньопереміщеної особи тощо), медичний висновок.

пісочна анімація_Дніпро

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном — (050) 324 26 03 або на сайті департаменту соціальної політики.