У Дніпрі консультували молодих матусь

Нещодавно  у комунальному закладі «Дніпровський міський соціальний центр матері та дитини» юристи консультували жінок, які мешкають тут, з питань, пов’язаних, із соціальним захистом та вирішенням житлових проблем.

Нині у Центрі матері та дитини перебувають 5 жінок з малюками. У кожної з них — непроста життєва ситуація. До того ж молоді матусі не знають, які мають права, на яку державну допомогу, пільги можуть розраховувати, як їх оформити, куди звернутися. До вирішення таких питань слід привертати увагу суспільства та представників громадських організацій.

У даному закладі безкоштовно можуть перебувати жінки від сьомого місяця вагітності й до досягнення дитиною півторарічного віку. Тут є всі умови для комфортного проживання: затишні кімнати, санвузли, пральня, кухня, сучасна ігрова кімната для дітей, харчування.

Молоді матері, поки мешкають у центрі, мають можливість закінчити вечірню школу, вступити на навчання, знайти роботу, налагодити стосунки з родичами, батьком дитини, зареєструвати малюка в електронній черзі до дитсадка. У цьому їм також допомагають працівники закладу.