У Дніпрі презентували фотовиставку газети «День»

Про маленькі та великі радощі, буденне щастя, війну та життя після неї, надію на краще. 160 світлин про те, чим жила Україна 2016-го року – в Міжнародній фотовиставці газети «День». Знімки, які зробили професіонали та любителі зі всієї країни, вже побачили в Києві та Сумах. Вчора «галерею на колесах» презентували у Дніпрі.

Ідея підбивати підсумки року за допомогою фото виникла у головного редактора газети «День» Лариси Івшиної. У виданні було чимало знімків, якими ілюстрували статті. Спочатку їх розмістили в коридорах редакції. Відвідувачам  сподобався задум, відтак наступного року виставку вирішили розширити.

Вже 18 років газета «День» проводить конкурс світлин та влаштовує масштабну фотовиставку. Цьогоріч на конкурс надіслали близько 2,5 тисяч фотографій. Це роботи професіоналів та аматорів зі всієї країни та навіть з-за кордону. Із них обрали 350 кращих, у Дніпрі покажуть 160 знімків.

«Акцент у виставці – на події минулого року. У країні війна, тож на світлинах багато людей у формі. Це люди героїзму. Думаю, виставка не розчарує, всім неодмінно слід прийти. Проте дуже хочеться, щоб наступного року вона змінила акцент, стало більше фото з мирного життя», — поділилася головний редактор газети «День» Лариса Івшина.

Окрім воєнної тематики, є світлини про політику, дітей, буденне життя українців, їх великі та маленькі радощі. У Дніпрі виставку презентували у Музеї українського живопису. Адреса: Троїцька площа, 5а, 2-й поверх. Переглянути знімки можна буде до 19 лютого. Вхід вільний.

Після Дніпра «галерея на колесах» відправиться до Прилук, Слов’янська та Маріуполя. Далі – в Західну Україну.

Добавить комментарий