У Дніпрі продовжують втілювати проєкти співфінансування

У Дніпрі продовжують втілювати програму співфінансування за 2021 рік. Через російську агресію цьогоріч виконуються тільки аварійні види робіт – сантехсистеми, електромережі, ліфтове обладнання та м’яка покрівля. Наразі роботи проводять в одному із ОСББ. У цьому будинку три під’їзди, і в кожному по два ліфти. Але вони вже відпрацювали своє.

«Це об’єднання вже не перший рік бере участь у проєктах співфінансування. Декілька років поспіль вони подавали заявки, в тому числі і для ремонту ліфтового обладнання, аби поступово відремонтувати абсолютно всі ліфти. Будинок доволі старий, підйомники ще 70-х років, і це доволі вартісна робота. Тільки цьогоріч сума склала понад 400 тис. грн, тож завдяки програмі співфінансування мешканці надали тільки 25% – це 100 тис. грн, решта була виділена з міського бюджету», – зазначив начальник відділу з організаційної роботи департаменту з питань самоорганізації населення ДМР Владислав Макарець.

Заступник голови ОСББ Володимир Тарасенко також додав: «Завдяки програмі співфінансування нам вдалось відремонтувати майже всі ліфти у будинку. Ще залишилось зробити два. Ми повністю замінили стару станцію на сучасну електронну, також двигун, троси, кабіни тощо. Стара станція вже максимально зносилась та й кабіни вже були в поганому стані. Дуже гарно зроблено, а головне надійно та ощадливо для нас, мешканців».