У Дніпрі пройшов благодійний майстер-клас для чотирилапих гостей міста (фото)

У Дніпрі, у парку культури та відпочинку ім. Т. Шевченка, організували благодійний майстер-клас для чотирилапих гостей міста “Допомога понад усе”. Захід зібрав близько 70 собак переселенців. Мета — соціалізація тварин переселенців.

благодійна акція для тварин_Дніпро

Під час благодійної акції власникам і волонтерам надані кваліфіковані консультації, поради у вихованні, утриманні, догляді, годуванні домашніх улюбленців. А також практичні знання у дресируванні собак різних порід та з різним характером.

благодійна акція для тварин_Дніпро

«Цей захід передусім направлений на соціалізацію тварин переселенців, щоб допомоги відновитися після перенесених подій, евакуації. З чотирилапими учасниками заходу працював керівник кінологічного гуртка нашого закладу, а також грумер і майстрині з виготовлення нашийників, повідка, іграшок для тварин», — розповіла директорка центру дитячої та юнацької творчості Дар’я Стоянова.

благодійна акція для тварин_Дніпро

Людмила приїхала до Дніпра з Луганщини і долучилася до заходу зі своїм чотирилапим другом на прізвисько Малиш: «У квітні вдалося евакуюватися з нашим міні-притулком для тварин. Дізналася про такий майстер-клас і вирішила теж приєднатися. Багато корисною інформації дізналася, зокрема й щодо виховання свого собаки. Загалом гарна атмосфера. Чудове вийшло дозвілля».

благодійна акція для тварин_Дніпро