У Дніпрі пролунав вибух у житловому будинку (Фото)

4 листопада об 11:16 від чергового поліції надійшло повідомлення, що в приватному житловому будинку по вулиці Доблесна в Новокодацькому районі міста Дніпро стався вибух (без послідуючого горіння), зруйнована зовнішня стіна.

вибух

На місце події направлено співробітників 4 державної пожежно-рятувальної частини, оперативні групи Головного та міського управління ДСНС на чолі з заступником начальника ГУ з реагування на надзвичайні ситуації. Загалом залучено 18 чоловік особового складу та 5 одиниць техніки ГУ ДСНС у області.

Встановлено, що будинок глинобитний, газифікований, але за бажанням власника газопостачання відключено (опломбовано). Внаслідок вибуху зруйнована зовнішня стіна будинку. Пошкоджено дах, тріснуті внутрішні стіни, розбиті вікна.

На місці виявлено газовий балон (не пошкоджений), за допомогою якого (зі слів власника) він готував їжу. На місці події залучено співробітників Служби порятунку, поліції, швидкої допомоги та газової служби. Причина руйнування встановлюється. Загиблих та постраждалих не має.

Залишити відповідь