У Дніпрі розвивають транспортну інфраструктуру (фото)

У Дніпрі транспортну інфраструктуру розвивають за стандартами безбар’єрності та інклюзивності. Це й облаштування сучасних зупинкових комплексів, оновлення рухомого складу. На сьогодні по місту встановлена 171 сучасна зупинка: 158 автобусних/тролейбусних і 13 трамвайних.

Нові зупинки – це підвищений майданчик для посадки/висадки пасажирів, занижені під’їзди до зупинки, спеціальні стовпчики та урни-відбійники для підвищення рівня захисту пасажирів, тактильна плитка тощо.

транспортна інфраструктура_Дніпро

Наприклад, на 13 нових трамвайних зупинках підійнята платформа на 25 сантиметрів. Окрім навісу з місцями для сидіння, традиційно зупинки викладені тактильною плиткою для пасажирів із проблемами зору, облаштовані аудіовізуальним інформаторами за маршрутною мережею. Загалом платформи – зручні для пасажирів, зокрема маломобільних, з інвалідністю, людей похилого віку, а також для матусь з візочками. Крім того, такі платформи необхідні для нових сучасних трамваїв із низькою підлогою, які у перспективі місто планує закуповувати.

транспортна інфраструктура_Дніпро

Наразі випробовують новий трамвай «Татра» із низькою підлогою, що цілком відповідає нормам інклюзивності. Випробовування проходить по вул. Робочій, де якраз найбільше побудовано нових трамвайних зупинок (9). Цього року у планах оновити ще 10 автобусних/тролейбусних зупинок.

транспортна інфраструктура_Дніпро

За останні чотири роки тролейбусний парк у Дніпрі оновлено на 50%. З’явилося 96 нових тролейбусів із низькою підлогою, кондиціонерами, пандусами. Вони цілком пристосовані для перевезення маломобільних пасажирів: відповідні місця у салоні, покажчики, ремені безпеки тощо. Нові тролейбуси рівномірно розподілені, тобто працюють на кожному з 21 маршруту.

транспортна інфраструктура_Дніпро