У Дніпрі стартував Всеукраїнський турнір з більярдного спорту серед юнаків та дівчат

Понад півсотні учасників з більш ніж 10 областей. У Дніпрі стартував Всеукраїнський турнір з більярдного спорту серед юнаків та дівчат. Наймолодшому спортсмену – лише 8 років, найстаршому – 18. За звання кращого вони боротимуться протягом трьох днів. Переможців визначать вже цієї неділі.

14-річний Андрій Тихий з Кропивницького займається більярдом вже майже 6 років. Такий вид спорту йому показав батько – палкий прихильник цієї гри. Хлопчику стало цікаво спробувати – і затягло. Зараз Андрій не лише може дати фору батьку, а й має звання двократного чемпіона України та чемпіона світу серед юніорів. Тепер виборює перемогу на Всеукраїнському турнірі з більярдного спорту «Solar Park Ukraine Open 2016».

«Тут у мене дуже сильні суперники. Хочеться продемонструвати свою найкращу гру та красивий більярд. Та поїхати звідси не з порожніми руками», — розповів хлопчик.
На змагання з’їхалися понад 50 учасників з 12 областей України. Серед учасників – і спортсмени-початківці, й ті, хто вже має нагороди всеукраїнського та світового масштабу. Найстаршому учаснику – 18, наймолодшому – лише 8.

Учасники змагань виборюватимуть першість в трьох дисциплінах: пул, комбінована піраміда та вільна піраміда.

«Такий турнір проводимо вже вчетверте. Сюди приїхали найсильніші юніори, юнаки та дівчата з різних куточків країни. Приємно, що такий турнір проходить у Дніпрі, адже наше місто – столиця більярдного спорту України», — зазначив генеральний директор компанії «Солар Парк Підгородне», один з організаторів турніру Юрій Гордєєв.

За перемогу юні спортсмени боротимуться протягом трьох днів.

«Такі масштабні змагання серед дітей — знакова для спортивної спільноти області подія. Вони проводяться за підтримки команди Валентина Резніченка. Бажаю всім учасникам чесної гри. Нехай виграє найсильніший!», — зазначив заступник голови Дніпропетровської ОДА Каміль Примаков.

Переможці змагань стануть відомими вже цієї неділі.

Організатори вже планують наступні змагання. Впевнені: вони будуть ще масштабнішими.

Добавить комментарий