У Дніпрі видали книгу про унікальний будинок

31 жовтня у Дніпрі презентували нове видання серії «Пам’ять міста» – книгу історика Валентина Старостіна «Дніпро: пам’ять міста. Будинок Хрінникова». Це науково-популярне видання про історичну будівлю міста, де нині розташовується готель «Україна». Повідомили у прес-службі міської ради.

Видання цієї книги, яку випустили українською та англійською мовами. Усі екземпляри книги «Дніпро: пам’ять міста. Будинок Хрінникова» будуть передані до бібліотек міста, аби усі могли безкоштовно ознайомитися з нею.

Будинок Хрінникова вважають одним із найважливіших історичних об’єктів Дніпра. Ця книга, як і попередні роботи, не надає вичерпної інформації щодо історії будинку, вона доповнює попередні дослідження, упорядковує події та факти, що були висвітлені іншими авторами.

«У Дніпрі справді багато цікавих архітектурних об’єктів, і Будинок Хрінникова – один із них. Автор книги Валентин Старостін – відомий та компетентний історик нашого міста. Книга цікава тим, що вона стартує з локації, з історії землі, на який розташована будівля, розкриває переплетення родинних зв’язків. Коли Валентин Старостін розповідає про саму будівлю, він розповідає ще й історії людей», – сказав історик, директор «Інституту історії Дніпра» Олег Репан.