У Дніпрі відбувся масштабний артпроєкт (фото)

У самому центрі Дніпа, на площі Героїв Майдану, на День міста традиційно влаштували артпроєкт «Битва хорів». Найкращі колективи зібралися, щоб позмагатися у майстерності виконання. Цього року захід зібрав 36 колективів музичних шкіл, закладів позашкільної освіти та інших творчих гуртків Дніпра.

«У такий чудовий вже традиційний спосіб ми не тільки відзначаємо день народження нашого міста, а ще й популяризуємо місцеве позашкілля та показуємо багатогранність талантів наших дітей. Цікавинкою цього масштабного проєкту стало виконання фінальної пісні «Місто Дніпро» дніпровської авторки Наталії Миронової. Її заспівали разом понад 1000 учасників», – сказав начальник управління культури департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Євген Хорошилов.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Головною умовою «Битви хорів» було виконання відомої пісні, щоб будь-який гість свята міг підійти та підспівати. Також учасники музичних колективів мали ще й танцювати на сцені. Тому діти довго та старанно готувалися.

«Готувалися ми під час канікул, тому це ускладнювало процес репетицій. Ми беремо участь у цьому заході вже втретє і зупинятися не збираємося. Нам дуже подобається перебувати у вирі подій, тому це завжди в радість. До того ж такий захід на початку навчального року заряджає дітей», – поділилася спостереженнями викладачка музичної школи № 11 Катерина Хіль.

Хоровий спів на сцені супроводжувався виступами танцювальних колективів. Після завершення заходу абсолютно усі учасники, а їх зібралося понад 1000, заспівали фінальну пісню про Дніпро. Такий шоу-формат заходу дуже сподобався містянам.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!