У Дніпропетровській області оновлюються медичні заклади (фото)

У Покрові Дніпропетровської області Центральная міська лікарня продовжує системно оновлюватись. Кілька місяців тому за кошти міського бюджету було закуплено 40 функціональних ліжок для терапії. І ось нове поповнення: 20 новеньких медичних ліжок встановлено у кардіології, також оснащено 7 функціональними ліжками з гідравлічним керуванням палати інтенсивної терапії неврології й кардіології.

На сьогодні кардіологія повністю укомплектована медичними ліжками, про це говорить завідуюча терапевтичним відділенням Лариса Полєшко, наголошуючи, що нові ліжка, то не тільки комфорт пацієнтів, від цього залежить і процес одужання. Вони виготовлені з урахуванням всіх потреб, легкі та мобільні, допомагають пацієнту вільно почувати себе, змінювати положення. Ліжка для палат інтенсивної терапії спрощують застосування апаратури моніторингу та життєзабезпечення, значно покращують умови перебування пацієнтів з інсультами й інфарктами. Про це зазначає завідуюча неврологічним відділенням Ірина Лендел.

кровати_ЦГБ Покров

Пацієнти та їх рідні вже оцінили нові меблі, вказують на зручність. Для хворих з судинною патологією це важливо, щоб лікування та відновлення проходило за комфортних умов. Вже у чотирьох відділеннях лікарні замінено ліжкофонд, що дозволяє надавати медичну допомогу на більш якісному рівні.

кровати_ЦГБ Покров