У Кам’янському капітально ремонтують покрівлі багатоповерхівок (фото)

У Кам’янському Дніпропетровської області триває капітальний ремонт дахів. На даний момент ремонтні роботи покрівель ведуться в будинку №17 по вулиці Ухтомського, на лівому березі в будинку № 33 по проспекту Дружби Народів і в будинку № 9А по вулиці Галини Романової.

ремонт покрівлі_ Кам'янське

В будинку № 17 по вулиці Ухтомського дах раніше ніколи не ремонтували капітально. Зараз покрівлю готують до повного демонтажу старого м’якого покриття, заміну всієї водостічної системи на покрівлі, яка буде змінюватися на нову оцинковану. Також буде зроблена стяжка і укладання двох шарів євроруберойду з заміною окантовочного поясу з цегли, який знаходиться в аварійному стані і потребує заміни. За двома іншими адресами роботи виконані на 30%. Завершити ці капремонти планують до початку вересня.

ремонт покрівлі_ Кам'янське

Роботи з капітального ремонту дахів будуть продовжені відповідно до затвердженого графіка.

ремонт покрівлі_ Кам'янське

Також на цей рік КП «Добробут» продовжить виконувати роботи з поточного ремонту дахів, ремонту і відновленню козирків над під’їздами, капітальному ремонту систем водопостачання в підвалах, випусків, димовентканалів і багато іншого. Також в Кам’янському вже більше місяця працює нова аварійна служба, яка також відпрацьовує заявки, що надходять від жителів.