У Кам’янському почали будувати два світлофорних комплекси

У Кам’янському Дніпропетровської області продовжують встановлювати нові світлофори на аварійно небезпечних перехрестях. На виїздній нараді з питань будівництва двох нових комплексів обговорювалися етапи майбутніх робіт.

Уже цього літа регульованою ділянкою стане перетин Єлизаветівського шосе з «П’яною дорогою», що веде на вулицю Харківську. Це перехрестя дуже завантажене, особливо в літній період, коли люди їдуть на відпочинок за місто.

Великий світлофорний об’єкт з’явиться також на майдані Героїв (проспекти Свободи – Т. Шевченка – вулиця Широка). На площі встановлять 26 світлофорів – 14 транспортних і 12 пішохідних з функцією звукового супроводу. Також буде нанесена розмітка, встановлені дорожні знаки, огородження і т. ін.

На Єлизаветівському шосе планують розширити дорогу і зробити додаткову смугу руху, щоб легше було роз’їжджатися транспорту. Зараз основне завдання – обладнати світлофорними об’єктами найбільш аварійно небезпечні та завантажені перехрестя, щоб зробити їх максимально безпечними для водіїв і пішоходів. У планах на майбутній рік – будівництво трьох нових світлофорних об’єктів: на перехресті вулиці Республіканської та проспекту Аношкіна, проспекту Конституції та вулиці В’ячеслава Чорновола і на перехресті вулиць Грушевського та Сергія Слісаренка.