У Кам’янському пройшов конкурс іграшок (Фото)

Під час шкільних зимових канікул бібліотекарі Кам’янського підготували для своїх читачів безліч сюрпризів і подарунків. У бібліотеці-філії №3 влаштували конкурс улюблених іграшок. Обирали найбільшу, найменшу найстарішу, наймолодшу, і, навіть – наймоднішу іграшку. Повідомляють у прес-службі Кам’янської міської ради.

Літературне конфетті «Сніговик з гарячим серцем» розсипали перед учнями 5-а і 7-б класів СЗШ №9 у центральній бібліотеці для дітей. Зустріли їх зимовими казками й ляльковою виставою про те, як небайдужий сніговик врятував поросятко – символ 2019 року.

У бібліотеці-філії №7 зібралися семикласники школи №21. Цікавилися «Як відсвяткували новий рік в різних країнах «, зіграли у зимове «Поле чудес». У новорічній майстерні дізнались, як за 10 хвилин зробити маску свинки, а потім влаштували святкову фотосесію. Також обирали найкращі колядки і грали у цікаві ігри.

Новий рік для бібліотеки№3 почався з приємних подарунків. Молодий автор Наталія Клевцова (Шуляк) подарувала бібліотеці, яку сама відвідувала, примірники своєї книги для дітей.