У Слобожанській громаді запрацювала ще одна поліцейська станція (фото)

На Дніпропетровщині запрацювала нова поліцейська станція. Це вже третя поліцейська станція у Слобожанській об’єднаній територіальній громаді відкрита в рамках реалізації проєкту «Поліцейський офіцер громади». Загалом у Дніпропетровській області працює 57 поліцейських станцій у 46-ти територіальних громадах.

поліцейська станція_Слобожанська громада

«В даній громаді вже два роки працює цей проєкт і він показав себе дуже ефективно. Наразі тут несуть службу четверо поліцейських. До кінця року розширимо штат їх до п’яти», – повідомив заступник начальника ГУНП в Дніпропетровській області Володимир Богоніс.

поліцейська станція_Слобожанська громада

Також він зазначив, що Дніпропетровщина є лідером в проєкті «Поліцейський офіцер громади». Фактично у більш ніж 900 населених пунктах працюють поліцейські офіцери громади.

поліцейська станція_Слобожанська громада

«Поліцейський офіцер громади – це дільничний офіцер поліції, ювенальний поліцейський, це і патрульний і дозвільник, який допомагає власникам зброї правильно оформляти, вчасно продовжувати термін зберігання зброї або її володіння. Дуже важливо, що поліцейські які працюють на місцях доступні для громадян 24/7», – зазначив заступник начальника поліції Дніпропетровщини.