Укрпошта відзвітувала по пенсіях: станом на 13 березня виплачено 52,16%

Укрпошта станом на 13 березня 2022 року доставила 52,16% пенсій (або 5,5 млрд грн). Доставка пенсій проводиться по всіх областях. Найвищий показник виплат в Кіровоградській (89,33%), Донецькій (85,35%), Рівненській (77,82%), Черкаській (76,44%), Хмельницькій (75,39%) та Вінницькій (73,41%) областях.

В областях, де тривають активні бойові дії, доставка пенсій ускладнюється, проте за першої можливості проводиться виплата. Так, в Миколаївській області попри щоденні обстріли вже виплачено 45,04% пенсій. В Харківській, Херсонській та Сумській областях поки виплачено 19,76%, 14,33% та 12,30% відповідно. Проте як тільки будуть сформовані зелені коридори до міст, які тимчасово окуповані російськими нападниками, Укрпошта одразу доставить виплати.

“Сьогодні пошта доставляє не лише посилки і виплати, ми доставляємо надію на те, що мирне довоєнне життя є, і воно обов’язково повернеться. Особливо це помітно в регіонах, де ситуація дійсно важка – люди там щиро дивуються тому, що в такий час Укрпошта працює. А ми працюємо, бо відповідальні за людей у найвіддаленіших куточках країни. Так, є міста і села, до яких ми поки не можемо доїхати. Але ми спільно з урядом і обласними адміністраціями працюємо над цим. Якими б складними не були умови, я вірю, що в березні ми так само доставимо всі пенсії, як робили це в січні, лютому, і як будемо робити надалі”, – прокоментував генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський.

Нагадаємо, Укрпошта доставляє виплати також тимчасово переміщеним особам в межах України. Наразі до Укрпошти надійшло 11,3тис звернень на переадресацію.

Якщо ви виїхали з місця фактичного проживання, ви можете отримати свої виплати, переалресувавши їх. Для цього потрібно:

1. Зателефонуйте:

або до Контакт-центру Укрпошти за номером телефону 0 800 300 545 та оберіть кнопку 2 – розділ «Пенсії, соціальні виплати та субсидії» (усі дзвінки безкоштовні), або заповнивши онлайн-форму https://www.ukrposhta.ua/ua/zaiavka-na-pereadresatsiiu-pensii;

або до Пенсійного фонду України за номерами телефонів, які розміщені за посиланням або передайте інформацію через електронний кабінет.

2. Повідомте про необхідність отримання пенсії, грошової допомоги за іншою адресою та передайте наступну інформацію:

• прізвище, ім’я та по батькові одержувача пенсії та/або грошової допомоги;

• адресу отримання пенсії/грошової допомоги до березня 2022 року;

• паспортні дані (серія та номер паспорту);

• номер телефону одержувача пенсії/грошової допомоги;

• спосіб отримання виплати (на відділення або за домашньою адресою)

• нову адресу доставки: індекс відділення Укрпошти або адресу тимчасового проживання.

Якщо ви отримуєте пенсію або грошову допомогу поштовим переказом, повідомте оператору додатково код переказу, який отримали в смс-повідомленні.

Ваші кошти будуть виплачені за заявленою адресою проживання протягом декількох днів.

Якщо ви поки не визначилися з місцем отримання виплати та бажаєте її отримати на будь-якому автоматизованому відділенні Укрпошти, до якого буде доступ, повідомте про це оператору.