У Дніпропетровській області продовжує роботу громадський транспорт

У Дніпропетровській області області продовжує роботу громадський транспорт. Так, у Дніпрі працюють усі 35 маршрутів електротранспорту та 83 – автобусні. Тимчасово скасували декілька автомаршрутів, які повністю дублюють тролейбусні та трамвайні. Це 10% від їхньої загальної кількості, повідомили в обласній воєнній адміністрації.

«В містах області громадський транспорт продовжує працювати. Трамваї та тролейбуси – у повному складі. Кількість автобусів скоротили», – розповів начальник управління транспорту Дніпропетровської ОВА Михайло Варакута.

Їздять автобуси і між деякими населеними пунктами. На сьогодні можна дістатися Дніпра, Кам’янського, Новомосковська, Солоного. Проте їх кількість скоротили.

«У Дніпрі щодня на маршрутах – 400 автобусів та 106 тролейбусів. Перевезення здійснюють і 124 трамвайні вагони та 5 потягів метрополітену, – зазначив директор департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міської ради Ігор Маковцев. – Усі станції метро пристосовані під укриття. Там установили фільтри для очищення води та генератори – на випадок необхідності перейти на аварійне освітлення. Є місця для матусь із малюками. Щоночі укриваються від 600 до 700 людей».

Він додав, що останнім часом перевізники фіксують зменшення пасажиропотоку в громадському транспорті. Через це у Дніпрі зменшили кількість автівок на маршрутах. Тролейбуси, трамваї, потяги метрополітену працюють у повному складі.

«Хочу звернутися до підприємців та керівників держпідприємств. Зараз обстановка в місті дозволяє відновити роботу. Тоді значно більше людей користуватимуться громадським транспортом. Як тільки пасажиропотік збільшиться, будемо добавляти автобуси на маршрути», – сказав Ігор Маковцев.

Мешканцям області слід враховувати, що громадський транспорт працює з 07:00 до 18:00. Це пов’язано з комендантською годиною. Під час повітряної тривоги рух припиняється. Тимчасово транспорт не відображається й на онлайн-сервісах.