Вчені визначили оптимальний час сну для кожного віку

Фахівці констатують: оптимальний час сну людей сильно варіюється. За даними Національного фонду сну США, доросла людина може висипатися лише за 7 годин, тоді як немовляті може знадобитися до 19 годин в день.

Про це йдеться у публікації “Жіночого Світу”.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Ось які рекомендації дають вчені з оптимальної тривалості сну для людей різних вікових категорій.

Новонароджені від 0 до 3 місяців.

Ідеальний час сну для самих маленьких – від 14 до 17 годин в день, але деяким дітям буває досить 11 годин сну, а деяким потрібно до 19 годин.

Немовлята від 4 до 11 місяців.

Діти пристосовуються до нічного сну, і їм потрібно все менше перерв протягом дня. Ідеальна кількість сну становить близько 15 годин, деякі діти обходяться 10 годинами.

Діти від 1 року до 2 років.

Оптимальний час сну – від 12 до 15 годин. Діти, які сплять менше 10 годин, часто компенсують свою втому гіперактивністю.

Діти від 3 до 5 років.

Діти цього віку повинні спати від 10 до 13 годин, ні в якому разі не менше 8 годин. В іншому випадку у дітей можуть виникнути проблеми з поведінкою.

Школярі від 6 до 13 років.

Оптимальний час сну в цьому віці – від 7 до 12 годин. Дослідження вчених Тюбінгенського університету показало, що чим більш тривалим є сон у дітей в цьому віці (в межах вищезгаданих значень), тим розумнішими вони стають.

Підлітки від 14 до 17 років.

У період статевого дозрівання організм є жертвою власних гормонів. Щоб впоратися з переходом від дитини до дорослого, підлітку потрібно спати не менше 8-9 годин на добу.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!