Втримали лідерство: Дніпропетровщина продовжила цифровізацію

Дніпропетровщина продовжила цифровізацію. У громадах відкрили 32 нові точки надання адміністративних послуг. Тож лідерство за кількістю ЦНАПів регіон зберіг за собою. Про підсумки року та плани на майбутнє розповіли в обласній військовій адміністрації.

«Маємо вже 194 точки, де люди можуть отримати весь перелік адміністративних послуг. 32 з них відкрили цьогоріч. Хочу подякувати громадам. Вони доклали максимум зусиль, аби ці офіси з’явилися всупереч війні», – зазначив заступник голови Дніпропетровської ОВА Іван Начовний.

З початку року у цих центрах надали майже 1 млн адміністративних послуг. Відвідувачі оформлювали соціальні виплати та документи, вирішували земельні питання, реєстрували місце проживання, майно, власний бізнес.

«Наша область прийняла велику кількість переселенців. 256 тис з них звернулися по допомогу до ЦНАПів. Оформлювали довідки ВПО, пільги і субсидії», – пояснив Іван Начовний.

Завершити реформу ЦНАПів планують вже у 2023 році. Це означає – офіси з надання адміністративних послуг планують вiдкрити i у громадах з населенням до 10 тис.