Вживання бананів допомагає впоратись з безсонням

Якщо ви страждаєте від безсоння, то для перекусу можете використовувати банани. Медики з організації Sleep Charity (Велика Британія) констатують: якість нічного сну може залежати від того, що людина їсть незадовго до нього, повідомляє “Країна здоров’я”.

“Правильне харчування ввечері безперечно є ключем до гарного нічного відпочинку. Деякі продукти заспокоюють мозок і сприяють швидкому засинанню”, – цитує спеціалістів Express Health.

Експерти порадили людям із безсонням перекушувати бананом. За їхніми словами, банан, з’їдений незадовго до сну, стимулює вироблення ключових гормонів, що заспокоюють мозок, і створюють необхідне в цей момент для тіла заспокоєння. Зокрема, за “ввімкнення” заспокійливих мозок гормонів відповідальний трипфтофан, що міститься у складі плодів.

“Банани багаті на магній і калій, які можуть допомогти розслабитися як м’язам, так і розуму. З’їжте банан цілим або зробіть смузі”, – додають медики.

Також людям з безсонням вони рекомендують контролювати споживання кофеїну та алкоголю.

Експерти зазначили, що багато людей не усвідомлюють, як багато вживають кофеїну за день, і нагадали, що цей стимулятор містять у собі чай, деякі газовані напої, шоколад, енергетичні напої та деякі знеболювальні ліки.