Як охолодити приміщення без кондиціонера: 6 способів

Розглянемо дієві методи, як охолодити квартиру у спеку без кондиціонера. Якщо квартира (або будинок) знаходиться не вище трьох поверхів, посадіть дерева або кучеряві чагарники, що повзуть по стінах, щоб вони створили тінь, пише “Радіо Максимум”.

Охолодити кімнату просто: закривайте вікна і кватирки, коли температура піднімається вище +25С, і відкривайте, коли вона впаде до +25С.

Літо сонце спека – якщо вікна на сонячній стороні, треба мати щільні штори, жалюзі або наклеїти на скло спеціальну плівку. Правда, жалюзі краще застосовувати неметалеві, окільки метал розігріється на сонці і ще більше підніме температуру в приміщенні.

Вдень тримайте закритими не тільки вікна, але і вхідні двері (в тому числі і під’їзні двері) це зменшить приплив теплого повітря в квартиру.

Якщо ви ставите металопластикові або ПХВ вікна, замовте скло з відбиваючим напиленням. Таке напилення візуально непомітне, але воно утримує тепло в обох напрямках: взимку на вулицю, влітку всередину.

Захистіть від сонця балкон: повісьте фіранки (тканину краще беріть недорогу, оскільки вона швидко прогорить) або бамбукові рогожі, а краще заскліть балкон і теж використовуйте фіранки, циновки або неметалеві жалюзі.